Wolf Led Serisi

H1 Wolf Led Fanlı Led Xenon Ampul 11.000K 12V 75W

33601

H1 Wolf Led Fanlı Led Xenon Ampul 11.000K 12V 75W için Wolfram garantisi ile en uygun fiyat ile hemen alabilirsiniz.

 • Ürün Kodu33601
 • Volt12 Volt
 • Watt75 Watt
 • Barkod8682005508785
 • ECEH1
 • Seçili ürünü projenize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat istek listenize ekleyerek teklif alabilirsiniz.
Wolfram Wolf Serisi 12 Volt ve 11000K Fanlı Led Xenon Ampul, araç farlarınız için son derece güçlü ve etkili bir aydınlatma çözümü sunar. Fanlı tasarımı sayesinde ampulün ısınmasını önleyerek uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunan bu ürün, yüksek ışık şiddeti ve renk sıcaklığı ile gece sürüşlerinde görüş konforunuzu artırır.

H1 Wolf Led Fanlı Led Xenon Ampul 11.000K 12V 75W Wolf Led Serisi Genel Faydaları:Güçlü Işık: 11000K renk sıcaklığı ile gün ışığından daha beyaz bir aydınlatma sağlar ve gece sürüşlerinde görüş mesafenizi en üst düzeye çıkarır.

Uzun Ömürlü: Fanlı tasarımı sayesinde ampulün ısınmasını önler ve uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunar.

Wolfram H1 Wolf Led Fanlı Led Xenon Ampul 11.000K 12V 75W Wolf Led Serisinin Öne Çıkan Özellikleri:Etkin Soğutma: Fan, ampulün sürekli optimum çalışma sıcaklığında kalmasını sağlayarak daha verimli bir aydınlatma sağlar.

Geniş Aydınlatma Alanı: Özel tasarımı ile geniş bir aydınlatma alanı sunar.

Kolay Kullanım: Kolayca monte ve demonte edilebilir.

Not:Wolfram 12 Volt ve 11000K Fanlı Led Xenon Ampul, güçlü, uzun ömürlü ve geniş bir aydınlatma alanı sunan bir Led Xenon ampul arayan tüm sürücüler için ideal bir seçimdir.

Eğer siz de güçlü, uzun ömürlü, geniş bir aydınlatma alanı sunan ve gün ışığından daha beyaz bir ışık veren bir Led Xenon ampul arıyorsanız, Wolfram 12 Volt ve 11000K Fanlı Led Xenon Ampul en ideal seçim olacaktır.

H1 Wolf Led Fanlı Led Xenon Ampul 11.000K 12V 75W özellikleri itibariyle Wolf Led Fanlı Led Xenon Ampul 11.000K , 12V, 75W değerinde ve 8682005508785 kutu barkodu ile Wolf Led Serisi aracınız için uygun bir seçim olabilir.
Karar vermekte gecikmeyin, Güçlü ve Etkili Aydınlatma ile tanışın!
Wolf Led Serisi
Online e-Katalog

Neden Wolfram Otomotiv Ampülleri'ni Seçmelisiniz?

 1. WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.
 2. WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır.
 3. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.
 4. WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin:

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfram: Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!

Saygılarımızla...

Daha Fazla Ürün Seçenekleri

WOLFRAM otomotiv ampulleri ile güvenli sürüş sağlayacağınız pek çok seçeneğimiz var. Siz de ürünlerimizi keşfedin.
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...