Duylu Gösterge Ampulleri

Duylu Gösterge Ampulü 120 Adet Set 12V 1,2W

30193

Duylu Gösterge Ampulü 120 Adet Set 12V 1,2W için Wolfram garantisi ile en uygun fiyat ile hemen alabilirsiniz.

 • Ürün Kodu30193
 • Volt12 Volt
 • Watt1,2W
 • Barkod8682005508761
 • ECE -
 • Seçili ürünü projenize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat istek listenize ekleyerek teklif alabilirsiniz.
Wolfram Duylu Gösterge Ampulleri, aracınızın gösterge panosunu aydınlatmak için kullanılan özel bir ampul kategorisidir. Bu ampuller, standart ampullere göre daha şık bir görünüme, daha uzun ömre ve daha az enerji tüketimine sahiptir.

Duylu Gösterge Ampulü 120 Adet Set 12V 1,2W Ampullerin Faydaları:Duylu gösterge ampulleri, cam kısmının farın içine gömülü olması nedeniyle daha şık ve modern bir görünüm sunar.

Duylu gösterge ampullerin filamenti camdan korunaklı olduğu için standart ampullere göre daha uzun ömürlüdür.

LED duylu gösterge ampuller, standart ampullere göre daha az enerji tüketir.

WolframDuylu Gösterge Ampulleri Öne Çıkan Özellikleri:Duylu gösterge ampuller, darbelere ve titreşimlere karşı daha dayanıklıdır.

Duylu gösterge ampuller, standart ampullerle aynı şekilde takılır ve herhangi bir özel alet gerektirmez.

Not: Ampullerin watt değeri, rengi, güç ve lümen değeri ile ampullerin renk sıcaklığı, hangi araç ve farlarına uyduğunu ve garanti süresi bilgilerinden de faydalanarak tercih yapabilirsiniz.

Duylu gösterge ampuller, darbelere ve titreşimlere karşı daha dayanıklıdır.

Wolfram Duylu Gösterge Ampulleri, aracınızın gösterge panosunu daha şık ve aydınlık hale getirmek için ideal bir seçimdir. Onlarca yıldır kullanılmaktadır ve uygun fiyatları ve güvenilirlikleri nedeniyle popülerliğini korumaktadır.

Duylu Gösterge Ampulü 120 Adet Set 12V 1,2W özellikleri itibariyle Duylu Gösterge Ampulü 120 Adet Set , 12V, 1,2W değerinde ve 8682005508761 kutu barkodu ile Duylu Gösterge Ampulleri aracınız için uygun bir seçim olabilir.
Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!
Duylu Gösterge Ampulleri
Online e-Katalog

Neden Wolfram Otomotiv Ampülleri'ni Seçmelisiniz?

 1. WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.
 2. WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır.
 3. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.
 4. WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin:

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfram: Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!

Saygılarımızla...

Daha Fazla Ürün Seçenekleri

WOLFRAM otomotiv ampulleri ile güvenli sürüş sağlayacağınız pek çok seçeneğimiz var. Siz de ürünlerimizi keşfedin.
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...