Wolfram Otomotiv Ampulleri

İsmini ampul üretiminin ilk basamağından alan WOLFRAM otomotiv ampulleri Almanya‘da bulunan yüksek teknoloji ile donatılmış tam otomasyona sahip çevreci ve doğa dostu fabrikalarda ve tamamlayıcı ürünlerde Kore ve Çin de üretilmektedir.

WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.

WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.

WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır. Günümüzde aydınlatma ampullerinin yalnızca çalışması ve kalıcı olması değil aynı zamanda bayilerine fiyat rekabeti avantajı sağlaması da gerekmektedir.

WOLFRAM otomotiv ampul teknolojisinin mucidi olarak halojen ve minyatür ampullerde öncü, yüksek performans ve dayanıklılık ile yaptığı her işe yenilik katmaktadır.

Wolfram image 1 Wolfram image 2

WOLFRAM GERMANY

Otomobil, Hafif Ticari, Ağır Ticari ve Motosiklet Araçlarının Ön-Arka ve İç Aydınlatma Ampulleri

Tüm Ürünler

Wolfram Online Katalog

Wolfram ürünleri hakkında bilgi almak ve tüm ürünlerimizin bulunduğu yeni kataloğumuza incelemeye ne dersiniz?

Online e-Katalog

İncele
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...