Ağır Vasıta Halojen Far Ampulü

H15 Ampul Standart Işık 24V 20/60W

34315

H15 Ampul Standart Işık 24V 20/60W için Wolfram garantisi ile en uygun fiyat ile hemen alabilirsiniz.

 • Ürün Kodu34315
 • Volt24 Volt
 • Watt20/60 Watt
 • Barkod8682005501847
 • ECEH15 Ampul
 • Seçili ürünü projenize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat istek listenize ekleyerek teklif alabilirsiniz.
Ağır Vasıta halojen farları, sürücüler için güvenilir bir aydınlatma seçeneği sunar.

Halojen ampuller, akkor flamanlı ampullerin gelişmiş bir versiyonudur. Tungsten filaman içeren bu ampullerde, ampulün içinde halojen gazı da bulunur. Bu gaz, filamandan buharlaşan tungsten atomlarını geri toplayarak filamanın ömrünü uzatır ve ampulün daha parlak ışık vermesini sağlar.

Işık üretmek için halojen gazı kullanırlar ve bu gaz, içinden elektrik geçtiğinde ısınan bir filament aracılığıyla yayılır. Yayılan ışık parlak ve etkilidir, bu da onu gece sürüşü için ideal kılar.

H15 Ampul Standart Işık 24V 20/60W, halojen far ampulü grubunun en önde gelen ürünlerinden biridir ve ağır vasıtalar için ideal bir seçimdir.

H15 Ampul Standart Işık 24V 20/60W Ampullerin Faydaları:Gece sürüş sırasında görüş mesafesini ve yol kenarındaki nesnelerin görünürlüğünü standart akkor ampullere göre %20-30 daha fazla sağlar.

Daha parlak ve uzun ömürlü ışık,

Daha beyaz ve doğal ışık ve az enerji tüketimi ile güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlar.

Wolfram Ağır Vasıta Halojen Standart Ampullerin Öne Çıkan Özellikleri:Wolfram far ampulleri sürücülerin yağışlı havalarda gece seyahatlerinde güvenli ve net bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlayan önemli bir özellik.

Diğer farlardan farklı olarak, Wolfram far ampulleri yüksek ışık performansı sergileyerek, yolu daha iyi aydınlatırken, aynı zamanda gece görüşü açısından da avantaj sunuyor.

Sürücüler, bu farlar sayesinde yol menzilini daha iyi görebilirler ve böylece sürüşleri daha güvenli hale gelir. Bu sebeple Wolfram H15 Ampul Standart Işık 24V 20/60W araç sürücülerinin bir numaralı tercihi haline gelmiştir.

Halojen Standart Ampuller, daha parlak, uzun ömürlü ve enerji tasarruflu bir aydınlatma çözümü arıyorsanız ideal bir seçimdir.

Ampullerin watt değeri ve lümen değeri ile ampullerin renk sıcaklığı, hangi araç ve farlarına uyduğunu ve garanti süresi bilgilerinden de faydalanarak tercih yapabilirsiniz.

Bu farlar onlarca yıldır kullanılmaktadır ve uygun fiyatları ve güvenilirlikleri nedeniyle popülerliğini korumaktadır. Mevcut en gelişmiş aydınlatma seçeneği olmasalar da, halojen farlar otomotiv tasarımının önemli bir bileşeni olmaya devam etmektedir.

H15 Ampul Standart Işık 24V 20/60W özellikleri itibariyle Standart Işık , 24V, 20/60W değerinde ve 8682005501847 kutu barkodu ile Halojen Standart Ampuller aracınız için uygun bir seçim olabilir.
Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!
Ağır Vasıta Halojen Far Ampulü
Online e-Katalog

Neden Wolfram Otomotiv Ampülleri'ni Seçmelisiniz?

 1. WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.
 2. WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır.
 3. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.
 4. WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin:

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfram: Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!

Saygılarımızla...

Daha Fazla Ürün Seçenekleri

WOLFRAM otomotiv ampulleri ile güvenli sürüş sağlayacağınız pek çok seçeneğimiz var. Siz de ürünlerimizi keşfedin.
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...