Halojen Night Vision Ampul

H16 Ampul NV +%150 Fazla Işık ve %20 Beyaz Işık 12V 19W

29316NV

H16 Ampul NV +%150 Fazla Işık ve %20 Beyaz Işık 12V 19W için Wolfram garantisi ile en uygun fiyat ile hemen alabilirsiniz.

 • Ürün Kodu29316NV
 • Volt12 Volt
 • Watt19 Watt
 • Barkod8682005502677
 • ECEH16
 • Seçili ürünü projenize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat istek listenize ekleyerek teklif alabilirsiniz.
Halojen Night Vision Ampul, kategorisinde yaygın olarak kullanılan ve otomobillerde sürücüler için güvenilir bir aydınlatma seçeneği sunar.

NV, Night Vision (Gece Görüşü) anlamına gelen NV %150 Fazla Işık, standart ampullere göre %150 daha fazla ışık üreten H16 Ampul NV +%150 Fazla Işık ve %20 Beyaz Işık 12V 19W özel bir ampul türüdür. Bu ampuller, gece sürüş sırasında görüş mesafesini ve yol kenarındaki nesnelerin görünürlüğünü önemli ölçüde artırır. Beyaz ışık, tüm renk spektrumunu içeren ışıktır. %20 Beyaz Işık, standart ampullere göre daha beyaz ve parlak bir ışık üretir. Bu ışık, yol işaretlerini ve diğer önemli ayrıntıları daha net görmenizi sağlar.

H16 Ampul NV +%150 Fazla Işık ve %20 Beyaz Işık 12V 19W Faydaları:Gece sürüş sırasında görüş mesafesini ve yol kenarındaki nesnelerin görünürlüğünü önemli ölçüde artırır.

Yol işaretlerini ve diğer önemli ayrıntıları daha net görmenizi sağlar.

Sürücü yorgunluğunu azaltır ve kazaları önlemeye yardımcı olur.

Daha güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sağlar.

Wolfram Night Vision Serisi Öne Çıkan Özellikleri:Wolfram far ampulleri sürücülerin yağışlı havalarda gece seyahatlerinde güvenli ve net bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlayan önemli bir özellik.

Diğer farlardan farklı olarak, Wolfram far ampulleri yüksek ışık performansı sergileyerek, yolu daha iyi aydınlatırken, aynı zamanda gece görüşü açısından da avantaj sunuyor.

Sürücüler, bu farlar sayesinde yol menzilini daha iyi görebilirler ve böylece sürüşleri daha güvenli hale gelir. Bu sebeple Wolfram H16 Ampul NV +%150 Fazla Işık ve %20 Beyaz Işık 12V 19W araç sürücülerinin bir numaralı tercihi haline gelmiştir.NV %150 Fazla Işık ve %20 Beyaz Işık ile gece sürüşlerinde daha güvenli ve konforlu bir deneyim yaşayın.

Ampullerin watt değeri ve lümen değeri ile ampullerin renk sıcaklığı, hangi araç ve farlarına uyduğunu ve garanti süresi bilgilerinden de faydalanarak tercih yapabilirsiniz.

H16 Ampul NV +%150 Fazla Işık ve %20 Beyaz Işık 12V 19W özellikleri itibariyle NV +%150 Fazla Işık ve %20 Beyaz Işık , 12V, 19W değerinde ve 8682005502677 kutu barkodu ile Night Vision Serisi aracınız için uygun bir seçim olabilir.
Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!
Halojen Night Vision Ampul
Online e-Katalog

Neden Wolfram Otomotiv Ampülleri'ni Seçmelisiniz?

 1. WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.
 2. WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır.
 3. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.
 4. WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin:

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfram: Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!

Saygılarımızla...

Daha Fazla Ürün Seçenekleri

WOLFRAM otomotiv ampulleri ile güvenli sürüş sağlayacağınız pek çok seçeneğimiz var. Siz de ürünlerimizi keşfedin.
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...