Stop Sinyal Ampulleri 24V

P21/4W Ampul 24V 21/4W

34918

P21/4W Ampul 24V 21/4W için Wolfram garantisi ile en uygun fiyat ile hemen alabilirsiniz.

 • Ürün Kodu34918
 • Volt24 Volt
 • Watt21/4 Watt
 • Barkod8682005502721
 • ECEP21/4W
 • Seçili ürünü projenize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat istek listenize ekleyerek teklif alabilirsiniz.
Wolfram 24 Volt Stop Sinyal Ampulleri kamyon ve tır gibi ağır vasıtalarda fren yaptığınızda arkadaki sürücüleri uyarmak için daha parlak ve daha uzun ömürlü bir ışık sunan özel bir ampul kategorisidir.

P21/4W Ampul 24V 21/4W Ampullerin Faydaları:Bu ampullerin sunduğu faydalar ve özellikler şunlardır:

Daha parlak fren ışıkları, arkadaki sürücülerin fren yaptığınızı daha hızlı fark etmesini sağlayarak kazaları önlemeye yardımcı olur.

Wolfram 24 Volt Stop Sinyal Ampulleri, standart ampullere göre 5 kat daha uzun ömürlüdür. Bu da ampul değişim sıklığını ve maliyetini azaltır.

LED stop lambaları, standart ampullere göre daha az enerji tüketir. Bu da aracınızın aküsünden tasarruf sağlar.

24 Volt Stop Sinyal Ampullerinin Öne Çıkan Özellikleri:Wolfram 24 Volt Stop Sinyal Ampulleri, darbelere ve titreşimlere karşı dayanıklıdır.

Bu ampuller, standart ampullerle aynı şekilde takılır ve herhangi bir özel alet gerektirmez.

Not: Wolfram 24 Volt Stop Sinyal Ampulleri, ağır vasıtaların frenleme güvenliğini artırmak için ideal bir seçimdir. Hangi araç ve park fren ışıklarına uyduğunu ve garanti süreleri bilgilerinden de faydalanarak tercih yapabilirsiniz.

Bu fren ışıkları onlarca yıldır kullanılmaktadır ve uygun fiyatları ve güvenilirlikleri nedeniyle popülerliğini korumaktadır.

P21/4W Ampul 24V 21/4W özellikleri itibariyle Ampul , 24V, 21/4W değerinde ve 8682005502721 kutu barkodu ile Stop Sinyal Serisi aracınız için uygun bir seçim olabilir.
Karar vermekte gecikmeyin, aracınızın fren ışıkları hemen parlasın!
Stop Sinyal Ampulleri 24V
Online e-Katalog

Neden Wolfram Otomotiv Ampülleri'ni Seçmelisiniz?

 1. WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.
 2. WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır.
 3. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.
 4. WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin:

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfram: Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!

Saygılarımızla...

Daha Fazla Ürün Seçenekleri

WOLFRAM otomotiv ampulleri ile güvenli sürüş sağlayacağınız pek çok seçeneğimiz var. Siz de ürünlerimizi keşfedin.
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...