İsmini ampul üretiminin ilk basamağından alan WOLFRAM otomotiv ampulleri merkezi Almanya‘da bulunan yüksek teknoloji ile donatılmış tam otomasyona sahip çevreci ve doğa dostu fabrikalarda üretilmektedir.

 

WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.

 

WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.

 

WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır. Günümüzde aydınlatma ampullerinin yalnızca çalışması ve kalıcı olması değil aynı zamanda bayilerine fiyat rekabeti avantajı sağlaması da gerekmektedir.

 

WOLFRAM otomotiv ampul teknolojisinin mucidi olarak halojen ve minyatür ampullerde öncü,yüksek performans ve dayanıklılık ile yaptığı her işe yenilik katmaktadır.

×

Whatsapp ile ulaşın