Sofit Ampuller

CW5 Ampul Sofit Ampul Orta Boy 36 mm 12V 5W

26505

CW5 Ampul Sofit Ampul Orta Boy 36 mm 12V 5W için Wolfram garantisi ile en uygun fiyat ile hemen alabilirsiniz.

 • Ürün Kodu26505
 • Volt12 Volt
 • Watt5 Watt
 • Barkod8682005501267
 • ECECW5 Ampul
 • Seçili ürünü projenize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat istek listenize ekleyerek teklif alabilirsiniz.
Wolfram Sofit Ampuller: Aracınızın İçini Aydınlatan Şık ve Dayanıklı Ampuller, aracınızın iç mekanını aydınlatmak için kullanılan özel bir ampul kategorisidir. Bu ampuller, standart ampullere göre daha şık bir görünüme, daha uzun ömre ve daha az enerji tüketimine sahiptir.

CW5 Ampul Sofit Ampul Orta Boy 36 mm 12V 5W Ampullerin Faydaları:Sofit ampuller, cam kısmının farın içine gömülü olması nedeniyle daha şık ve modern bir görünüm sunar.

Sofit ampullerin filamenti camdan korunaklı olduğu için standart ampullere göre daha uzun ömürlüdür.

LED sofit ampuller, standart ampullere göre daha az enerji tüketir.

WolframSofit Ampul Öne Çıkan Özellikleri:Sofit ampuller, darbelere ve titreşimlere karşı daha dayanıklıdır.

Sofit ampuller, standart ampullerle aynı şekilde takılır ve herhangi bir özel alet gerektirmez.

Not: Ampullerin watt değeri, rengi, güç ve lümen değeri ile ampullerin renk sıcaklığı, hangi araç ve farlarına uyduğunu ve garanti süresi bilgilerinden de faydalanarak tercih yapabilirsiniz.

Wolfram Sofit Ampuller, aracınızın iç mekanını daha şık ve aydınlık hale getirmek için ideal bir seçimdir. Onlarca yıldır kullanılmaktadır ve uygun fiyatları ve güvenilirlikleri nedeniyle popülerliğini korumaktadır.

CW5 Ampul Sofit Ampul Orta Boy 36 mm 12V 5W özellikleri itibariyle Sofit Ampul Orta Boy 36 mm , 12V, 5W değerinde ve 8682005501267 kutu barkodu ile Sofit Serisi aracınız için uygun bir seçim olabilir.
Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!
Sofit Ampuller
Online e-Katalog

Neden Wolfram Otomotiv Ampülleri'ni Seçmelisiniz?

 1. WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.
 2. WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır.
 3. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.
 4. WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin:

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfram: Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!

Saygılarımızla...

Daha Fazla Ürün Seçenekleri

WOLFRAM otomotiv ampulleri ile güvenli sürüş sağlayacağınız pek çok seçeneğimiz var. Siz de ürünlerimizi keşfedin.
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...