Xenon 6000K Ultra Violet Ampul

D5S Xenon Ampul Beyaz Işık Ultraviolet 12V 25W

28755

D5S Xenon Ampul Beyaz Işık Ultraviolet 12V 25W için Wolfram garantisi ile en uygun fiyat ile hemen alabilirsiniz.

 • Ürün Kodu28755
 • Volt12 Volt
 • Watt25 Watt
 • Barkod8682005502912
 • ECED5S
 • Seçili ürünü projenize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat istek listenize ekleyerek teklif alabilirsiniz.
Xenon Otomobil Ampulleri, gece sürüşlerinde gündüz gibi görmenizi sağlayan, standart ampullere göre 3 kat daha fazla ışık ve 5 kat daha uzun ömür sunan özel bir ampul kategorisidir.

Wolfram Xenon Otomobil Ampulleri, ile gece sürüşlerinde gündüz gibi görünmenin keyfini yaşayın.

Not: Satın almadan önce aracınızın far tipini ve yasal gereklilikleri kontrol etmeniz önemlidir.

D5S Xenon Ampul Beyaz Işık Ultraviolet 12V 25W Ampullerin Faydaları:Geliştirilmiş Görüş Mesafesi: Xenon ampuller, standart ampullere göre 3 kat daha fazla ışık sağlayarak gece sürüşlerinde görüş mesafesini önemli ölçüde artırır.

Daha Keskin Yol Algısı: Beyaz ışık spektrumu, yol işaretlerini ve diğer önemli ayrıntıları daha net görmenizi sağlayarak yol algısını keskinleştirir.

Daha Az Sürücü Yorgunluğu: Beyaz ışık, göz yorgunluğunu azaltarak daha uzun süre konsantre olmanızı sağlar.

Wolfram Xenon Ampullerin Öne Çıkan Özellikleri:Artan Güvenlik: Geliştirilmiş görüş mesafesi ve yol algısı, gece sürüşlerinde güvenliğinizi artırır.

Uzun Ömür: Xenon ampuller, standart ampullere göre 5 kat daha uzun ömürlüdür.

Modern Görünüm: Beyaz ışık, aracınıza modern ve şık bir görünüm kazandırır.

Bu sebeple Wolfram D5S Xenon Ampul Beyaz Işık Ultraviolet 12V 25W araç sürücülerinin bir numaralı tercihi haline gelmiştir.

Ampullerin watt değeri ve lümen değeri ile ampullerin renk sıcaklığı, hangi araç ve farlarına uyduğunu ve garanti süresi bilgilerinden de faydalanarak tercih yapabilirsiniz.

Bu farlar onlarca yıldır kullanılmaktadır. Xenon ampuller, standart ampullere göre daha pahalıdır ve standart ampullere göre daha fazla güç tüketir. Tam parlaklığa ulaşmadan önce birkaç saniye gecikebilir.

D5S Xenon Ampul Beyaz Işık Ultraviolet 12V 25W özellikleri itibariyle Xenon Ampul Beyaz Işık Ultraviolet , 12V, 25W değerinde ve 8682005502912 kutu barkodu ile Xenon 6000 Kelvin Ultraviolet aracınız için uygun bir seçim olabilir.
Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!
Xenon 6000K Ultra Violet Ampul
Online e-Katalog

Neden Wolfram Otomotiv Ampülleri'ni Seçmelisiniz?

 1. WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.
 2. WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır.
 3. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.
 4. WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin:

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfram: Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!

Saygılarımızla...

Daha Fazla Ürün Seçenekleri

WOLFRAM otomotiv ampulleri ile güvenli sürüş sağlayacağınız pek çok seçeneğimiz var. Siz de ürünlerimizi keşfedin.
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...