Motosiklet Halojen Far Ampulü

HS5 Ampul Standart Işık Motosiklet 12V 35/30W

22315

HS5 Ampul Standart Işık Motosiklet 12V 35/30W için Wolfram garantisi ile en uygun fiyat ile hemen alabilirsiniz.

 • Ürün Kodu22315
 • Volt12 Volt
 • Watt35/30 Watt
 • Barkod8682005508648
 • ECEHS5
 • Seçili ürünü projenize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat istek listenize ekleyerek teklif alabilirsiniz.
Wolfram Motosiklet Halojen Far Ampulleri, motosikletinizin farlarını daha parlak ve daha uzun ömürlü hale getiren özel bir ampul kategorisidir. Bu ampuller, standart ampullere göre birçok fayda sunar.

HS5 Ampul Standart Işık Motosiklet 12V 35/30W Ampullerin Faydaları:Halojen ampuller, standart ampullere göre daha parlak ışık üretir. Bu da gece sürüşlerinde görüş mesafenizi artırarak güvenliğinizi sağlar.

Halojen ampuller, standart ampullere göre 3 kat daha uzun ömürlüdür. Bu da ampul değişim sıklığını ve maliyetini azaltır.

Halojen ampuller, standart ampullere göre daha beyaz ışık üretir. Bu da yol işaretlerini ve diğer sürücüleri daha net görmenizi sağlar.

Motosiklet Halojen Far Ampullerinin Öne Çıkan Özellikleri:Halojen ampuller, darbelere ve titreşimlere karşı dayanıklıdır.

Halojen ampuller, standart ampullerle aynı şekilde takılır ve herhangi bir özel alet gerektirmez.

Not: Wolfram Motosiklet Halojen Far Ampulleri, motosikletinizin farlarını daha parlak ve dayanıklı hale getirmek için ideal bir seçimdir.

Wolfram Motosiklet Halojen Far Ampulleri, yetkili Wolfram satıcılarından satın alınabilir.

Wolfram Motosiklet Halojen Far Ampulleri ile motosikletinizin farlarını daha parlak ve uzun ömürlü hale getirin.

HS5 Ampul Standart Işık Motosiklet 12V 35/30W özellikleri itibariyle Standart Işık Motosiklet , 12V, 35/30W değerinde ve 8682005508648 kutu barkodu ile Halojen Standart Ampuller aracınız için uygun bir seçim olabilir.
Karar vermekte gecikmeyin, aracınızın fren ışıkları hemen parlasın!
Motosiklet Halojen Far Ampulü
Online e-Katalog

Neden Wolfram Otomotiv Ampülleri'ni Seçmelisiniz?

 1. WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.
 2. WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır.
 3. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.
 4. WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin:

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfram: Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!

Saygılarımızla...

Daha Fazla Ürün Seçenekleri

WOLFRAM otomotiv ampulleri ile güvenli sürüş sağlayacağınız pek çok seçeneğimiz var. Siz de ürünlerimizi keşfedin.
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...