Dipsiz Ampuller 24V

T10 Ampul T10 Orta Dipsiz 24V 5W

34415

T10 Ampul T10 Orta Dipsiz 24V 5W için Wolfram garantisi ile en uygun fiyat ile hemen alabilirsiniz.

 • Ürün Kodu34415
 • Volt24 Volt
 • Watt5 Watt
 • Barkod8682005501878
 • ECET10 Ampul
 • Seçili ürünü projenize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat istek listenize ekleyerek teklif alabilirsiniz.
Wolfram 24 Volt Dipsiz Ampuller, ağır vasıtalar için estetik ve dayanıklı far ampulleridir. kamyon ve tır gibi ağır vasıtalarda farları daha estetik ve dayanıklı hale getiren özel bir ampul kategorisidir.

T10 Ampul T10 Orta Dipsiz 24V 5W Ampullerin Faydaları:Bu ampullerin sunduğu faydalar ve özellikler şunlardır: Dipsiz ampuller, cam kısmının farın içine gömülü olması nedeniyle daha şık ve modern bir görünüm sunar.

Dipsiz ampullerin filamenti camdan korunaklı olduğu için standart ampullere göre daha uzun ömürlüdür.

Wolfram 24 Volt Dipsiz Ampuller Öne Çıkan Özellikleri:Dipsiz ampuller, darbelere ve titreşimlere karşı daha dayanıklıdır.

Dipsiz ampuller, standart ampullerle aynı şekilde takılır ve herhangi bir özel alet gerektirmez.

Not: Wolfram 24 Volt Dipsiz Ampuller, ağır vasıtaların farlarını daha estetik ve dayanıklı hale getirmek için ideal bir seçimdir. Hangi modelin uyduğuna ve garanti süreleri bilgilerinden de faydalanarak tercih yapabilirsiniz.

Dipsiz Ampuller, onlarca yıldır kullanılmaktadır ve uygun fiyatları ve güvenilirlikleri nedeniyle popülerliğini korumaktadır.

T10 Ampul T10 Orta Dipsiz 24V 5W özellikleri itibariyle T10 Orta Dipsiz , 24V, 5W değerinde ve 8682005501878 kutu barkodu ile Dipsiz Ampuller Serisi aracınız için uygun bir seçim olabilir.
Karar vermekte gecikmeyin, aracınızın fren ışıkları hemen parlasın!
Dipsiz Ampuller 24V
Online e-Katalog

Neden Wolfram Otomotiv Ampülleri'ni Seçmelisiniz?

 1. WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.
 2. WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır.
 3. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.
 4. WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin:

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfram: Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!

Saygılarımızla...

Daha Fazla Ürün Seçenekleri

WOLFRAM otomotiv ampulleri ile güvenli sürüş sağlayacağınız pek çok seçeneğimiz var. Siz de ürünlerimizi keşfedin.
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...