Dipsiz Ampuller

T15 Ampul T15 Büyük Dipsiz Sarı Ampul 12V 16W

26315

T15 Ampul T15 Büyük Dipsiz Sarı Ampul 12V 16W için Wolfram garantisi ile en uygun fiyat ile hemen alabilirsiniz.

 • Ürün Kodu26315
 • Volt12 Volt
 • Watt16 Watt
 • Barkod8682005501212
 • ECET15 Ampul
 • Seçili ürünü projenize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat istek listenize ekleyerek teklif alabilirsiniz.
Wolfram Dipsiz Ampuller: Daha Estetik ve Dayanıklı Far Ampulleri, standart ampullere göre daha estetik bir görünüme ve daha uzun ömre sahip özel bir ampul kategorisidir.

T15 Ampul T15 Büyük Dipsiz Sarı Ampul 12V 16W Ampullerin Faydaları:Dipsiz ampuller, cam kısmının farın içine gömülü olması nedeniyle daha şık ve modern bir görünüm sunar.

Dipsiz ampullerin filamenti camdan korunaklı olduğu için standart ampullere göre daha uzun ömürlüdür.

Dipsiz ampuller, darbelere ve titreşimlere karşı daha dayanıklıdır.

WolframDipsiz Ampuller Öne Çıkan Özellikleri:Dipsiz ampuller, standart ampullerle aynı şekilde takılır ve herhangi bir özel alet gerektirmez.

Not: Ampullerin watt değeri, rengi, güç ve lümen değeri ile ampullerin renk sıcaklığı, hangi araç ve farlarına uyduğunu ve garanti süresi bilgilerinden de faydalanarak tercih yapabilirsiniz.

Wolfram Dipsiz Ampuller, aracınızın farlarını daha estetik ve dayanıklı hale getirmek için ideal bir seçimdir. Onlarca yıldır kullanılmaktadır ve uygun fiyatları ve güvenilirlikleri nedeniyle popülerliğini korumaktadır.

T15 Ampul T15 Büyük Dipsiz Sarı Ampul 12V 16W özellikleri itibariyle T15 Büyük Dipsiz Sarı Ampul , 12V, 16W değerinde ve 8682005501212 kutu barkodu ile Dipsiz Ampuller Serisi aracınız için uygun bir seçim olabilir.
Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!
Dipsiz Ampuller
Online e-Katalog

Neden Wolfram Otomotiv Ampülleri'ni Seçmelisiniz?

 1. WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.
 2. WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır.
 3. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.
 4. WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin:

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfram: Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!

Saygılarımızla...

Daha Fazla Ürün Seçenekleri

WOLFRAM otomotiv ampulleri ile güvenli sürüş sağlayacağınız pek çok seçeneğimiz var. Siz de ürünlerimizi keşfedin.
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...