Mercekli Ampuller

H21 Ampul Civalı Mercekli 12V 21W

25136

H21 Ampul Civalı Mercekli 12V 21W için Wolfram garantisi ile en uygun fiyat ile hemen alabilirsiniz.

 • Ürün Kodu25136
 • Volt12 Volt
 • Watt21 Watt
 • Barkod8682005502462
 • ECEH21 Ampul
 • Seçili ürünü projenize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat istek listenize ekleyerek teklif alabilirsiniz.
Wolfram Halojen Mercekli Ampuller, gece sürüşlerinde görüş mesafesini ve yol algısını önemli ölçüde artıran özel bir ampul kategorisidir.

H21 Ampul Civalı Mercekli 12V 21W Ampullerin Faydaları:Geliştirilmiş Görüş Mesafesi: Halojen mercekli ampuller, standart ampullere göre %50'ye kadar daha fazla ışık sağlayarak gece sürüşlerinde görüş mesafesini önemli ölçüde artırır.

Daha Keskin Yol Algısı: Mercekli tasarım, ışığı daha yoğun bir şekilde yol üzerine odaklayarak yol işaretlerini ve diğer önemli ayrıntıları daha net görmenizi sağlar.

Daha Az Sürücü Yorgunluğu: Beyaz ışık, göz yorgunluğunu azaltarak daha uzun süre konsantre olmanızı sağlar.

WolframHalojen Mercekli Ampul Öne Çıkan Özellikleri:Geliştirilmiş görüş mesafesi ve yol algısı, gece sürüşlerinde güvenliğinizi artırır.

Halojen ampuller, standart ampullere göre daha uzun ömürlüdür.

Halojen mercekli ampuller, xenon ampullere göre daha uygun fiyatlıdır.

Not: Ampullerin watt değeri ve lümen değeri ile ampullerin renk sıcaklığı, hangi araç ve farlarına uyduğunu ve garanti süresi bilgilerinden de faydalanarak tercih yapabilirsiniz.

Bu farlar onlarca yıldır kullanılmaktadır ve uygun fiyatları ve güvenilirlikleri nedeniyle popülerliğini korumaktadır.

H21 Ampul Civalı Mercekli 12V 21W özellikleri itibariyle Civalı Mercekli , 12V, 21W değerinde ve 8682005502462 kutu barkodu ile Mercekli Ampuller aracınız için uygun bir seçim olabilir.
Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!
Mercekli Ampuller
Online e-Katalog

Neden Wolfram Otomotiv Ampülleri'ni Seçmelisiniz?

 1. WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.
 2. WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır.
 3. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.
 4. WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin:

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfram: Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!

Saygılarımızla...

Daha Fazla Ürün Seçenekleri

WOLFRAM otomotiv ampulleri ile güvenli sürüş sağlayacağınız pek çok seçeneğimiz var. Siz de ürünlerimizi keşfedin.
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...