Mercekli Ampuller

H5 Ampul Civalı Mercekli 12V 5W

25121

H5 Ampul Civalı Mercekli 12V 5W için Wolfram garantisi ile en uygun fiyat ile hemen alabilirsiniz.

 • Ürün Kodu25121
 • Volt12 Volt
 • Watt5 Watt
 • Barkod8682005502431
 • ECEH5 Ampul
 • Seçili ürünü projenize kaydedebilirsiniz.
 • Fiyat istek listenize ekleyerek teklif alabilirsiniz.
Ultra Vision Serisinde, yaygın olarak kullanılan H5 Ampul Civalı Mercekli 12V 5W otomobillerde sürücüler için güvenilir bir aydınlatma seçeneği sunar.

Wolfram Ultra Vision otomobil far ampulleri, gece sürüşlerinde gündüz gibi görmenizi sağlayan, %200 daha fazla ışık ve %20 daha beyaz ışık sunan özel bir ampul kategorisidir.

H7 Ampul Ultra Vision +%200 Fazla +%20 Beyaz Işık 12V 55W Faydaları:Geliştirilmiş Görüş Mesafesi: ULTRA VISION ampuller, standart ampullere göre %200 daha fazla ışık sağlayarak gece sürüşlerinde görüş mesafesini önemli ölçüde artırır.

Daha Keskin Yol Algısı: Beyaz ışık spektrumu, yol işaretlerini ve diğer önemli ayrıntıları daha net görmenizi sağlayarak yol algısını keskinleştirir.

Daha Az Sürücü Yorgunluğu: Beyaz ışık, göz yorgunluğunu azaltarak daha uzun süre konsantre olmanızı sağlar.

Artan Güvenlik: Geliştirilmiş görüş mesafesi ve yol algısı, gece sürüşlerinde güvenliğinizi artırır.

Modern Görünüm: Beyaz ışık, aracınıza modern ve şık bir görünüm kazandırır.

Wolfram Ultra Vision Serisinin Öne Çıkan Özellikleri:Wolfram far ampulleri sürücülerin yağışlı havalarda gece seyahatlerinde güvenli ve net bir sürüş deneyimi yaşamasını sağlayan önemli bir özellik.

Diğer farlardan farklı olarak, Wolfram far ampulleri yüksek ışık performansı sergileyerek, yolu daha iyi aydınlatırken, aynı zamanda gece görüşü açısından da avantaj sunuyor.

Sürücüler, bu farlar sayesinde yol menzilini daha iyi görebilirler ve böylece sürüşleri daha güvenli hale gelir. Bu sebeple Wolfram H5 Ampul Civalı Mercekli 12V 5W araç sürücülerinin bir numaralı tercihi haline gelmiştir.Wolfram ULTRA VISION otomobil far ampulleri, gece sürüşlerinde güvenliğinizi ve konforunuzu en üst düzeye çıkarmak için ideal bir seçimdir.

Ampullerin watt değeri ve lümen değeri ile ampullerin renk sıcaklığı, hangi araç ve farlarına uyduğunu ve garanti süresi bilgilerinden de faydalanarak tercih yapabilirsiniz.

H5 Ampul Civalı Mercekli 12V 5W özellikleri itibariyle Civalı Mercekli , 12V, 5W değerinde ve 8682005502431 kutu barkodu ile Mercekli Ampuller aracınız için uygun bir seçim olabilir.
Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!
Mercekli Ampuller
Online e-Katalog

Neden Wolfram Otomotiv Ampülleri'ni Seçmelisiniz?

 1. WOLFRAM otomotiv ampulleri tüm dünyada bulunan otomobil, hafif ticari, ağır ticari ve motosiklet araçlarının ön-arka ve iç aydınlatma ampullerini üretmektedir.
 2. WOLFRAM otomotiv ampulleri standart ampuller başta olmak üzere yenilikçi otomotiv ampulleri ve Led far ve sis ampulleri ile de kullanıcılarına zengin çeşit seçeneği ve yüksek kalitesi ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktadır.
 3. Daha iyi ışık seçeneği sunma arzusu WOLFRAM otomotiv ampullerinde görev yapan mühendislerimizin sürekli ARGE çalışmalarına hız vermesinin temel kaynağıdır.
 4. WOLFRAM otomotiv ampulleri insanların şimdi ve ileride daha iyi görmelerini daha rahat hareket etmelerini ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacaktır.

Bizimle İletişime Geçin:

Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Wolfram: Karar vermekte gecikmeyin, aracınız hemen parlasın!

Saygılarımızla...

Daha Fazla Ürün Seçenekleri

WOLFRAM otomotiv ampulleri ile güvenli sürüş sağlayacağınız pek çok seçeneğimiz var. Siz de ürünlerimizi keşfedin.
Haber bültenimize abone olun!

Wolfram ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Karanlığı aydınlatan güç...